Spalvingas šeimos gyvenimas su spalvotais „hansgrohe“ maišytuvais.
„FinishPlus“ – 6 spalvų paviršiai

Dizainas įkūnija tik vieną principą – Tave

Mes visi pradedame ir baigiame savo dieną vonios kambaryje – nesvarbu, ar gyvenate kaime, ar mieste, vieni ar su Jumis gyvena kelios kartos. Mes visi mėgstame išreikšti savo individualumą. Spalvingas gyvenimas, spalvoti paviršiai: su „FinishPlus“ pareiškiate, kas ir kaip patinka. Dizainas atspindi tik viena – Jus. 

Namai. Jie yra daug daugiau nei 2 kambariai, virtuvė ir vonios kambarys    

Drąsus ar elegantiškas? Nuosaikus ar ekstravertiškas? Nesvarbu, su kuo ar kur Tu gyveni: „hansgrohe“ lydi Tave visą gyvenimą. Su penkiais „FinishPlus“ paviršių dizainais įrengsi savo vonios kambarį pagal savo skonį. Su mūsų matinių spalvų ir metalo efekto produktais gali laisvai išreikšti savo estetinį suvokimą. Kad praustuvas, vonia ar dušas būtų Tavo mėgstamiausios vietos.

#CreateAsYouAre: gražu tai, kas Tau patinka    

Aukštos kokybės „hansgrohe“ vonios kambario dizainas, kuris yra ilgaamžis ir turi aplinką tausoti padedančią vandens taupymo funkciją, yra viena, o tai, ką sukuri​​​​​​​ iš produktų, yra kas kita. Nuotraukų galerijoje pavaizduoti mūsų klientų sukurtų įkvepiančių interjerų pavyzdžiai. „hansgrohe“ jais žavisi. 

„FinishPlus“: dizainas visoms gyvenimo situacijoms

Mūsu prekybos partneriai.

Raskite prekybos vietą